Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1. Všeobecná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují práva a povinnosti smluvních stran plynoucí z kupní smlouvy uzavřené mezi předávajícím a kupujícím, jejíž předmětem je koupě a prodej zboží na internetové stránce www.nu3tion.cz.

Kupujícím se rozumí osoba, která odeslala elektronickou objednávku na stránce www.nu3tion.cz nebo emailem na adresu info@nu3tion.cz.

2. Ceny

Prodejní cena zboží je uvedená u každého produktu. Tato cena je konečná a je včetně DPH. V ceně zboží není zahrnutá doprava.

3. Objednávka

Kupní smlouva, na jejíž základě je realizován prodej zboží předávajícím kupujícímu, vzniká na základě vyplnění elektronického objednávkového formuláře na stránce www.nu3tion.cz a nebo emailem na adrese info@nu3tion.cz.

Podrobný návod, jak postupovat při objednávce zboží, najdete na stránce Jak nakupovat.

4. Slevy

Na stránce nu3tion.cz mohou zákazníci uplatnit několik typů slev:

Typ slevy

Popis

Dárkové poukazy / Kupóny na slevu

Dárkové poukazy a kupóny na slevu je možné při objednávce kombinovat s množstevními slevami. POZOR: Na dárkové poukazy nevracíme.

5. Storno objednávky

Jestliže si přejete zrušit objednávku, která ještě nebyla potvrzená/zpracovaná, co nejdříve nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky a uveďte číslo objednávky. Pokud již byla platba za objednávku uhrazená, peníze Vám budou vráceny do 14ti dní na účet, ze kterého platba přišla.

Zároveň si vyhrazujeme právo stornovat Vaši objednávku, pokud zboží, nebudeme schopni dodat z důvodu jeho vyprodání a nebo v ceně, která je uvedená v internetovém obchodě, pokud se s Vámi nedohodneme na náhradním plnění. O stornování objednávky Vás budeme bezodkladně informovat telefonicky nebo e-mailem. V případě úhrady kupní ceny nebo její části Vám budou finanční prostředky vráceny do 15ti dnů na účet, ze kterého jste platili, pokud se nedohodneme jinak.

6. Dodací lhůty

V případě, že objednané zboží máme skladem, zasíláme ho nejpozději následující pracovní den po přijetí objednávky. V opačném případě Vás budeme okamžitě informovat o odhadovaném náhradním termínu dodání zboží.

7. Způsob dodání zboží a ceny za dopravu

V případě, že není stanoveno jinak, zboží v rámci České republiky zasíláme kurýrní službou PPL. Zásilky odeslané kurýrní službou jsou obvykle doručovány následující pracovní den po odeslání. 

Ceny dopravy pro Českou republiku jsou následující:

Přepravní služba

do 1500,- Kč (po slevě)   

1500,- Kč a více (po  slevě)

Dobírka

PPL

89,- Kč

zdarma

25,- Kč

8. Způsob platby

Způsoby platby jsou:

- dobírka (platba v hotovosti při převzetí zboží)

- bankovní převod (platba bankovním převodem na náš účet)

9. Nepřebrané (nedoručené) zásilky

Pokud si kupující zvolil způsob doručení dobírkou a zásilku z libovolných důvodů nepřevezme, je povinný uhradit předávajícímu vzniklou škodu (poštovné a balné).

10. Záruka

Záruční doba je stanovená na minimálně 24 měsíců ode dne uzavření kupní smlouvy nebo shora ohraničená datem spotřeby zboží a plyne ode dne převzetí zboží kupujícím.

Předávající ručí zákazníkovi za:

- dodání zboží tak, aby nebylo poškozeno

- dodaní zboží v takovém množství a sortimentu, v jakém bylo uvedeno na objednávce

- přiložení daňového dokladu, pokud si zákazník nepřál jinak

Předávající nenese odpovědnost za:

- opožděné doručení zboží zaviněné doručovatelem (pošta, kurýr)

- opožděné doručení zboží zaviněné nesprávně uvedenou adresou příjemce

- poškození zaviněné doručovatelem (pošta, kurýr); viditelně poškozené zboží (poškozený obal balíku a pod.) nepřebírejte!

11. Právo zákazníka na vrácení zboží

Zboží, které jste si zakoupili na www.nu3tion.cz je možné bez udání důvodu vrátit do 14 pracovních dní od převzetí v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku. Od smlouvy je možné odstoupit prokazatelným způsobem - písemně nebo e-mailem. Zboží, na které se odstoupení vztahuje je potřeba zaslat jako balík - doporučenou zásilku na adresu , Robert Skrinar - Nutri Trade s.r.o., U Mydlarny 564/4, Praha, 15500 (adresa pouze pro vrácení zboží). Zboží nám prosím neposílejte s dobírkou. Do balíku přiložte kopii daňového dokladu, který jsme Vám poslali se zbožím. Pokud byla platba za zboží uhrazená, peníze Vám vrátíme nejpozději do 14ti dní po obdržení vrácené zásilky, na účet, z kterého jste zaplatili, případně jinou formou podle vzájemné dohody. Prodávající zákazníkovi hradí náklady na nejlevnější dopravu při doručení. Poštovné při vrácení produktu platí kupující. 

Na odstoupení od smlouvy můžete použít formulář dostupný na naší stránce.

Právo na odstoupení od smlouvy není možné vnásledujících případech:
- zboží není v původním originálním neporušeném balení (zboží bylo rozbalené)
- zboží je mechanicky poškozené
- zboží není kompletní

12. Reklamační řád

Nekompletnost zásilky nebo poškození zboží je nutné oznámit do 48 hodin od převzetí zásilky e-mailem nebo telefonicky. Pozdější reklamace nekompletnosti zásilky nebo mechanického poškození výrobku nemusí být uznána.

Pokud chcete zakoupené zboží reklamovat, předem nás prosím kontaktujte. Reklamované zboží (nejlépe až po dohodě s námi) zašlete prosím na adresu , Robert Skrinar - Nutri Trade s.r.o., U Mydlarny 564/4, Praha, 15500 . Doporučujeme Vám zboží zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží nám prosím neposílejte dobírkou. Do balíku přiložte kopii daňového dokladu (fakturu), který jsme Vám poslali se zbožím a kopii ústřižku od doručovatele.

Po obdržení reklamovaného zboží Vás budeme bezodkladně kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodneme se s Vámi na rychlém vyřešení problému: při uznané reklamaci Vám bude reklamované zboží vyměněno kus za kus, případně za jiné, které si vyberete (do hodnoty reklamovaného zboží) nebo Vám vrátíme peníze. Reklamace bude vyřízena v co nejkratším čase, nejpozději však do 30tidnů od přijetí reklamovaného zboží. O výsledku reklamace budete informováni bezprostředně po ukončení reklamačního řízení e-mailem nebo telefonicky.

13. Zákaznický servis a kontakty

V případě jakýchkoli otázek nás můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na e-mailových adresách a telefonních číslech uvedených v sekci kontakty. Naše pracovní doba je pondělí až pátek, 10:00-15:30. E-mailem obvykle komunikujeme i mimo pracovní dobu.

14. Ochrana osobních údajů a zasílaní obchodních zdělení

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. 

Bližší informace o osobních údajích, jejich zpracování a ochraně najdete na stránce Ochrana soukromí.

15. Používání materiálů ze stránky

© 2018 nu3tion.cz Veškerá práva vyhrazena. Jakékoli kopírování obsahu (častí nebo celku), jakýmkoli mechanickým nebo elektronickým způsobem je bez písemného povolení zakázané.

16. Závěrečná ustanovení

Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě smlouvy, budou řešeny výhradně podle práva České republiky a budou řešeny příslušnými soudy České republiky.
Případné spory mezi Nutri Trade s.r.o. a Kupujícím lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující – spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce. Více informací o mimosoudním řešení sporů naleznete zde.

 

 

 

 
Dostávejte info o novinkách a slevách